Tradicinė mokyklos bėgimo šventė „Pagėgių labirintais”

Birželio 12 d. poilsio erdvėje už Pagėgių Kultūros centro vyko  tradicinė mokyklos bėgimo šventė ,,Pagėgių labirintais‘‘, skirta Olimpinei dienai paminėti.

Visi 36 į šventę susirinkę dalyviai buvo suskirstyti į amžiaus grupes ir varžėsi skirtingo ilgio distancijose.

2- 4 m. amžiaus grupėje Motiejus Jankantas (3 m.) iškovojo I vietą, o jauniausia dalyvė – 2 metukų Leila Merkelytė, lydima mamytės, atbėgo antra.

5-6 m. amžiaus grupėje antrus metus iš eilės I  vietą iškovojo Herkus Liudas, antras atbėgo Jokūbas Jankantas, trečia – Ieva Motūzaitė.

7-10 m. amžiaus grupėje tarp mergaičių pirma buvo Liepa Musvydaitė, antra – Patricija Budrikaitė, trečia – Guoda Masidunskaitė. Berniukų grupėje pirmas atbėgo Jonas Jančauskas, antras – Arijus Stažys, trečias – Neidas Gaubys.

11-14 m. amžiaus grupėje tarp mergaičių I vietą iškovojo Henrieta Mišeikytė , II – Agota Andriušaitytė. Berniukų grupėje greičiausias buvo Mantas Vaisėta, antras atbėgo Rokas Jasevičius, trečias – Majus Komskis.

15-18 m. amžiaus grupėje rungtyniavo tik 2 dalyviai – Eva Merkelytė ir Erikas Merkelis. Abiems buvo užkabinti pirmos vietos medaliai.

19-34 m. amžiaus grupėje buvo tik viena dalyvė –  Greta Musvydienė. Jai ir buvo įteiktas I vietos medalis. Vyrų šioje amžiaus grupėje nebuvo.

35 m. ir daugiau amžiaus grupėje tarp moterų greičiausia buvo Ieva Liudienė, antra atbėgo Ingrida Jančauskienė. Vyrų šioje amžiaus grupėje nebuvo.

Visi bėgimo šventės dalyviai buvo apdovanoti I-II-III vietos ir dalyvių medaliais, kuriuos įteikė mokyklos direktorė Evelina Norkienė.

Nuoširdžiai dėkojame lengvosios atletikos trenerei Alvyrai Jankantienei už šventės organizavimą, mokytojams bei visiems bėgimo dalyviams – už  puikią nuotaiką bei sėkmingai įveiktas distancijas!

Kitais metais vėl bėgsime Pagėgių labirintais!