PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS MENO IR SPORTO MOKYKLA
Sporto skyrius
Nuotraukos
Dailės skyrius

Visą rugsėjo mėnesį dailės pamokos vyksta gamtoje (žinoma, priklauso nuo oro sąlygų). Rugsėjo 28d. integruota dailėtyros bei kompozicijos pamoka įvyko ant Birštoniškių piliakalnio (Būbliškėse).  Mokiniai stebėjo šviesos ir šešėlių žaismą, aplankė neveikiančias evangelikų liuteronų kapines, bei ieškojo paslėptų paslapčių pagal Geocaching programėlę. Pamoką vedė mokytojos Virginija Kariniauskienė bei Lina Ambarcumian.

Tradicinė ekskursija į molio fabriką skaityti čia

Gegužės pabaiga - atsiskaitymų metas. Dailės mokslus šiemet pabaigė trys mokiniai - Gvidas Petkus, Karina Butavičiūtė ir Ema Petrikaitytė. Jie paliko mokyklai savo baigiamuosius kūrybinius darbus.
Antrojo pusmečio rezultatus jaunieji dailininkai aptarė gegužės 23 d.  darbų peržiūroje.

Balandžio 4 d. Pagėgių viešojoje bibliotekoje atvirą integruotą dailėtyros ir lietuvių kalbos pamoką "Adomo Brako kūryba meno istorijose" vedė mokytojos Jūratė Daugalienė ir Lina Ambarcumian

Dailės skyriaus pradinio ugdymo antrokai aplankė mokytojos Liucijos Bungardienės tapybos parodą "Spalvų pokalbiai apie Lietuvą", kuri vyksta Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Skelbiamas piešinių  konkursas "Žodžio grožis"
nuostatai

2016 m.m. I-ojo pusmečio dailės darbų peržiūra- paroda skaityti daugiau

Jaunųjų dailininkų darbų paroda
skaityti daugiau

Gruodžio 21 d. dailės skyriaus mokiniai bei jų mokytojos- Lina Ambarcumian, Virginija Kariniauskienė bei Birutė Bartkevičiūtė pakvietė tėvelius į mokinių I - ojo pusmečio dailės darbų peržiūrą-parodą skaityti daugiau

Dailės skyrius persikėlė į naujas patalpas buvusių vaikų globos namų trečiajame aukšte skaityti daugiau

Gegužės 28 d. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos dailės skyrius vykdė baigiamąjį dailės egzaminą, kurį surengė Pagėgių viešojoje bibliotekoje Skaityti daugiau

Gegužės pabaigoje Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos jaunieji daolininkai surengė parodą Skaityti daugiau

2014 m. gruodžio 17 d. Pagėgių kultūros centre įvyko 2014-2015 m. m. I-ojo pusmečio  dailės skyriaus mokinių darbų peržiūra - paroda bei tėvų susirinkimas Nuotraukos

Gegužės 27 d. Pagėgių kultūros centre vyko II-ojo pusmečio  mokinių  dailės darbų peržiūra- paroda. Savo tapybos, piešimo bei skulptūros darbus eksponavo visos pradinio ir pagrindinio ugdymo klasės. Dailės mokytoja Virginija Kariniauskienė mokiniams ir jų tėveliams paruošė nuotaikingą užduotį - mokė sukurti šeimos vėtrungę.

Gegužės 14 d. vyko dailės pleneras Šilgalių žirgyne

Gaminame Užgavėnių kaukes...

...ir deginame  Morę

Vasario 16-osios proga  piešėme ir kūrėme darbelius vien Lietuvos vėliavos spalvomis ir dalyvavome Pagėgių kultūros centro surengtoje parodoje "O širdyje gražiausios spalvos trys".

Pirmojo pusmečio darbų parodoje

Tėvų susirinkimas kitaip